Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neovenator

    senior tag

    válasz atti_2010 #4 üzenetére

    [Moderálva] HOGY MERÉSZELNEK MEGFOSZTANI A KÉTMINTÁS AA LEHETŐSÉGÉTŐL?! Be fogom perelni a szemeteket, ezt még nagyon meg fogják bánni !!!

    Le lehetne ezt írni normálisan is!

    [ Módosította: #65675776 ]

    "The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

  • Neovenator

    senior tag

    válasz Abu85 #7 üzenetére

    Még csak belegondolni is iszonyatos. Egyszerűen felháborító, hogy egyes cégek mit meg nem engednek maguknak...

    "The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

  • Neovenator

    senior tag

    válasz Abu85 #10 üzenetére

    Gondolom, hogy neked szörnyű belegondolni abba a lelkiismeretlen, botrányos hozzáállásba, hogy valószínűleg egyáltalán nem érdekelte őket, hogy hibátlan legyen a kétszeres MSAA támogatás (ami, mint tudjuk, egyre fontosabb szerepet tölthet be napjaink játékaiban a deferred rendering elvet követő enginek elterjedésével...), vagy, hogy legyen-e egyáltalán. Megint más kérdés, hogy volt-e valaha is értelme a kétszeres módnak, ami látványban alig-alig nyújt jobbat, mint az eredeti kép, de teljesítményben viszont taxáló. A FullHD és afölötti felbontások korában, teszem hozzá. Szubjektum következik: Én soha életemben nem használtam, semmi értelme. A mai játékmotorok mellett pláne. Nyolcszoros mintavételezést pedig értelemszerűen megint felesleges egy IGP-re rálőcsölni. Ennek ellenére azt tudom mondani, ha még mindig álmatlan éjszakáid vannak ettől a felelőtlen lépéstől: Van egy világ odakünn! Lehet, hogy most épp nem olyan jó az idő, de egy kellemes séta a természetben mindig is a legjobb stressz-oldó volt. :)
    Amin inkább én aggódom, az az alternatívák hiánya. Az Nv ugye elkaszálta az FXAA-t, pedig egy-két általuk pénzelt játékban (AoC például) kifejezetten jó volt a végeredmény, az AMD morfológiai szűrője egyszerűen pocsék, a Zintel meg ugye még jó ideig nem fog mocorogni ezügyben, van nekik még épp elég behoznivalójuk száz másik területen meghajtóilag. Én a helyedben inkább ezen morognék, mint egy tök felesleges opció meglétén vagy nem meglétén. Ha már mindenképp vöröspárti cikket kell rittyentened, így a termékbemutatók szezonjában, inkább ostorozd az Intelt a saját AA megoldások hiánya miatt, mintsem egy banális csacsiság miatt. :)

    "The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

  • Neovenator

    senior tag

    válasz Abu85 #17 üzenetére

    Valóban nem marad örökre, de mire rendesen elterjed, már rég nem ezekkel a generációs IGP-kkel használják majd a fogyasztók, de ezt te is nagyon jól tudod. :)

    Én is olvastam, mi a helyzet az FXAA-val...viszont a technikai fölény nem minden. Az lehet -sőt biztos-, hogy az MLAA technikailag jobb megvalósítás jelen hardverekre, de elképesztő dolgokat tud művelni egyes motorokkal (most így hirtelen a Genome engine jut eszembe elsőre), vagyis a fogyasztó szempontjából nézve ez sem a legjobb megoldás.

    "The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

Új hozzászólás Aktív témák