Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hakosh

    tag

    válasz Male #26 üzenetére

    Jó, volt néhány baki, de azért nem jellemző, hogy minden terméket le kell szedni a polcról, mert elnéztek valamit. Annak mostanában nincs hírértéke, ha valaki jól végzi a munkáját :)

    "hogy valamiről, ami veszélyesnek tűnik "
    De csak tűnik. Ha tényleg az, akkor miért nem bizonyítják? Elég idejük volt már rá.

    "Szóval szerintem pontosan ezt tettem, erről idéztem és linkeltem."
    Igen, ha lehagyod a fél mondatomat, akkor tényleg igazad van :D Tudtam, hogy van élettani hatása, írtam is, hogy tudok a röntgen és társai káros hatásairól, de mi csak egy otthoni wifi hálózatról beszéltünk.

    "de egyébként igen, káros, elegendő teljesítmény, időtartam távolság esetén... "
    Igen, ahogy én is írtam. A mikrónak amúgy 1.000.000x nagyobb a teljesítménye, sok értelme van összehasonlítani egy wifi routerrel.

    "jééé, a freki növekedésével egyre alacsonyabb teljesítményt engednek... nem is kicsit."
    Ez meg már csak találgatás :) Egyáltalán nem ezért van. A mikró 2.4Ghz-en működik 800-1000W-os teljesítménnyel. Akkor ezt hogyan engedhetik? Vagy miért nagyobb a megengedett teljesítmény más földrészeken? Ott lehetnek rákosak az emberek?
    Azért van, hogy ne legyen minden személyből potenciális internetszolgáltató. Amire nagyon jó okuk van. Még ezekkel a csóró lakossági eszközökkel is megy az ügyeskedés (ketten használnak egy előfizetést, stb...) Gondolj bele mi lenne ha 2x nagyobb lenne a megengedett teljesítmény... főleg itt Mo.-n :)

    Jó, megértem, hogy vannak akik félnek tőle, nekem mindegy is. A véleményemet viszont továbbra is fenntartom, hogy teljesen feleslegesen. De csak a wifiről beszélek, azt én sem ajánlom az embereknek, hogy poénból röntgeneztessék magukat :)

Új hozzászólás Aktív témák