Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Hieronymus #3 üzenetére

    "adapteren keresztül."
    Tehat nincs rajta videokimenet. Az apple-fele annyira mobilak vagyunk, hogy a laptop mellett hordoznod kell meg egy fel kinai kipakolos piacot, ha hasznalni is akarod a gepet viziot inkabb nem eroltetnem.

    Amugy tok jo lenne, hogy van neki tündérboltja (igen, csak ezert kigugliztam a szot es atcopy-paste-eltem, hogy legyen ekezet csak ebben az egy szoban. Igen, tok megerte. :DDD) ha ez a tobbi port mellett lenne, nem pedig helyett.
    A normalis dokkolot mar lelekben elengedtem, valamiert az mar nem divat, de legalabb a nagyon alap dolgok legyenek mar meg.
    Nem olyan sok az amugy, legyen minimum 2-3 gyors, normalis meretu usb csati, egy dp vagy hdmi kimenet, teljes meretu sd-kartya olvaso meg egy jack es kesz. Siman elferne, tehat az egyetlen ok, hogy nincs az az, hogy fillerszexualizal a gyarto egy olyan termeknel, amit aztan csucskategorias aron ad el. Mindezt ugy megmarketingelve, hogy ez jo a vevoknek.... Es a legroszabb, hogy lathatoan mukodik a dolog, mert veditek itt. :(
    Tegyuk hozza, hogy olyan nem fordulhat elo, hogy valami van, de nem hasznalod, es ez teged zavar. Olyan fordulhat elo, hogy valaminek a hianya zavar. Egy profi gepnel ezert elvarnam, hogy ilyen hianybol a leheto legkevesebb legyen, plane ha az ara is ezt tukrozni.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák