Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz BiP #43 üzenetére

    Természetesen nem végletekről beszélek. Amit írtam, hogy 24 " és 60 Hz-t is hívnak ma még bőven gamer monitornak és van aki annak is szánja.( gyártók is) Egyébként az NV nél már ezer éve a GTX sorozat ( és ezért a 950 is ) gamernek számít. és FHD-n még kompromisszumokkal megfelelő nagyon sok embernek -kapaszkodj meg -játszani.
    Ez a " van esze " dolog nekem kicsit erős. Az hogy valakinek van 200-300 ezre monitorra, az nem ész kérdése, hanem pénz kérdése.Gondlom nem azért fogy kevesebb ezekből a hazai boltokban , mert az embereknek nincs esze,vagy nincs igénye rá, hanem mert sok embernek az én 80-90 ezres DELL monitorom is sok.

    A másik fele meg hogy 4K ban akarsz játszani annak vannak egyéb vonzatai,. Gondolom nem egy 950 karival akarod kihajtani., innentől kezdve ez megint nem ész kérdése, hanem pénz kérdése.mert akkor a 200 ezres monitorodhoz kell egy 150-200 ezres kártya is.
    lezárnám ezt a témát, van élet 200 ezer és 4 K 144 Hz alatt is a gamer monitorban..

    A hozzászólásom pedig nem csak ennek a cikknek szólt, hanem annak hogy, csak ilyen van ajánlva mostanában. Mintha mindig csak Ferrariról kellene olvasni az autós újságban. De végül is mind1, egy megjegyzés volt, ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz BiP #45 üzenetére

    Szerintem egyetértek veled mindenben ilyen megközelítésből . :)

    Egyébként nem nagyon tudok olyan játékot jelenleg amit, a GTX 950 ne tudna kihajtani FHD-n játszható sebességgel egy 60 Hz-s monitoron.( Kb konzol színt)
    [link]
    Itt minden Ultrán, élsimítással stb van beállítva, de szinte mindenhol hozza a 30 FPS-t átlagban, ami persze nem stabil és állandó, messze nem tökéletes, de élsimítás nélkül mondjuk sima High beállításokkal meg van a 60 FPS is stabilan.
    Szóval nem rossz kártya a 950 , azért tényleg lehet már nevezni belépő gamer kártyának.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • #11563776

    törölt tag

    válasz BiP #48 üzenetére

    "Azért a Dell és IBM (ma Lenovo) irodai laptopok rendesen össze vannak rakva, nem esnek szét másfél év után, és ezt meg kell fizetni. Érdemes is."

    +1 Ez teljes mértékben így van.

Új hozzászólás Aktív témák