Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hix2500

    csendes tag

    Remélem nem számít OFF-nak a hozzászólásom, nem annak szánom, flame-nek meg végképp nem. A helyzet az, hogy i7-950-es procim van, és már régóta le akarom cserélni, de gondoltam megvárom a Haswellt, és akkor majd arra. Konkrétan a 4770K-t ki is néztem. De ez a cikk, meg a kommentek eléggé elbizonytalanítottak. Játékra használnám, nem stressz teszt futna rajta, de azért ez a melegedés aggaszt kicsit. Mindig célom volt, hogy a lehetőségekhez képest halk legyen a gépem. Most is egy Scythe Mugen 3-as hűti, nagyon halk, nincs vele probléma. Viszont ha a hűtéstől független a hőmérséklet, vagy legalábbis a hűtő keveset tud tenni azért, hogy a mag hűvös legyen, akkor az felvet néhány kérdést bennem:
    1.) Akkor mindig erősen pörög a ventilátor és erőlködik, hogy hűtsön? Mert ha igen, akkor az nem lesz túl kellemes nekem. (Most ha be van kapcsolva a gépem, alig hallani, hogy megy, kifejezetten fülelni kell).
    2.) Gyanítom az élettartamának sem tesz túl jót, ha ilyen hőmérsékleten működik, megint egy olyan ok, ami szinte kizárja, hogy megvegyem.

    Őszintén szólva tényleg fogalmam nincs most mit csináljak. Nagyon szeretnék újítani, de nem akarok ennyi pénzt beleölni egy olyan cuccba, ami csalódást okozna. Segítene valaki kicsit tisztábban látni?

    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák