Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maxximus

    őstag

    Sziasztok.
    Kb 1 hónapja vettem át a mondeót. Rögtön 3.0-ás Sync volt rajta.
    El kezdetem használni az android autot. Letöltöttem a május 2-i verziót,azt használom.
    Kérdéseim:
    -Látom, hogy wifi képes az autó. Ez a szoftverfissítés nem megy úgy, hogy beállok a garázsba,látja az otthoni wifit (már össze raktam őket) és update-tel, minden pendrive-ozás nélkül? (Van automatikus frissítés keresés is ,láttam.
    -Nekem a waze tökéletes navi, főleg a rendőrök, gyorshajtás miatt. Havi 6-7000 km-ert megyek és kb 2-300MB-ot fogyaszt. És magyarul ért és beszél,ami fontos!
    - Mivel magyarul marhára nem ért az android autó és a sync3 sem! Azt ki hogy oldja meg, hogy neveket keres ha telefonálni akar? Mivel prediktív szöveg bevitel sincs... Hangra pedig magyarul nem tud neveket keresni.

    Ford Modeo Titanium 2018, Note 8, Oreo

    Köszi a segítséget

    Ja, spoty,TuneIn rádió tökéletesen megy. Wsken vezetékkel tökéletesen kommunikál a sync és a Note.

    Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Új hozzászólás Aktív témák