Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    De szivesen leneznek en is, ahogy a kepeket elnezem valami eszmelet szep lehet.
    Lehet bevagodok a kocsiba oktoberbe egy hosszu hetvege erejeig.(14-16 ora alatt ott is lennek)
    Koszi a bemutatot!

  • gaborbol

    őstag

    válasz talmida #52 üzenetére

    Koszi szepen :R

    Megbeszelem a parommal, de lehet nem jo otlet. Ha ott tenyleg olyan szep minden meg meleg van, az eletbe tobbet vissza nem jon velem Marylandbe :)

  • gaborbol

    őstag

    válasz talmida #64 üzenetére

    Szomabton voltunk egy magyar talakozon, volt egy csajszi akinek a ferje amerikai.
    Bill azt mondta, alig varja ,hogy nyugdijjas legyen es Magyarorszara koltozhessen, annyira tetszik neki.

    Amikor megkerdeztem,hogy miert azt mondta:

    Mert ott meg sosem erte negativ kritika, hogy o csak egy bunko jenki, akaki le akarjak igazni az egesz vilagot, es Bush-hoz imadkozik minden este.
    Elmondasa szerint sokszor kapott mar a vilag minden tajan (iden meg Horvatorszagban is) azert, mert amerikai, de magyarorszagon mindig csak az a valsz hogy, cool vagy ok.

    Gondoltam magamban neked se lesznek azert felhotlen nyugdijjas eveid. :(

    [ Szerkesztve ]

  • gaborbol

    őstag

    válasz Lauda #76 üzenetére

    Gyakorlatilag nincs,de elmeletileg lehetne. Kerdezte a tulaj, hogy kell-e puska, mert neki van 3-4,ad ha kell. Fegyver hozzatartozik az amerikai elethez ahogy eszrevettem. De erossen "kornyek" fuggo.

    Ahol mi lakunk se a kocsit, sem a lakast nem zarjuk/zarjak.Amikor megvettem az itteni elso autonkat, es rutinbol bezartam, meglattak a munkatarsak, es nevetve kerdeztek, hogy hat te meg honnan jottel, itt nem szokas bezarni...

    Egyszer irtam valahova ide a prohardverre, de nem talom sehol. Itt vannak a kepek, a tavalyi ceges bulirol, de talan lattad is oket...

    [link]

    [ Szerkesztve ]

  • gaborbol

    őstag

    válasz talmida #82 üzenetére

    Senki sem vitt fenykepezogepet valamiert, csak en. Megkerdeztem, hogy kellenek e a kepek amiket csinaltam valakinek, eleg sokan kertek.

    Kiirtam a kepeket mindenkinek egy cd-re, de elotte sorbaraktam oket.
    Ha sorba jottek akkor ugy nez ki, hogy Gary lo a celtablara.
    Ez a vigyorgos a kovetkezo kep, aztan talatam egy kepet ahol a puskas ember csodalkozva nez, kobevagtam az eredeti fotot majd beraktam.
    Vegul talatam egy kepet ahol Gary elegedetten vigyorogva taraz, ezt is korbevagtam, betettem.

    Masnap mindenki kerdezgette a masikat te a Garry ilyen jol celoz basszus?
    Hat en nem tudom, en nem volt amikor ezt lotte, de lattad celtablat nem? Ja-ja.
    Gary kiszall a kocsibol , ramnez vigyorog mint a vadalma, nem szol egy szot csak vigyorog.

    (En csinaltam a kepet masnap itthon paint--be ,gondoltam jo poen lesz)

    [ Szerkesztve ]

  • gaborbol

    őstag

    válasz talmida #129 üzenetére

    Nem tudom nalatok ,hogy van, itt Marylandbe e honap elsejevel tilos vezetes kozben telefonalni.

    DE, ez miatt kizarolag nem allithat meg a rendor, csak valami mas miatt.
    Akkor viszont rairhatja a buntire,hogy pl volt egy gyroshajtas meg egy vezetes kozbeni telefon...

    Nekem mindig azt mondtak itt, ha megallit a rendor, akkor osszeszeded minden pairod, mindket kezed jol lathatoan a muszerfalon tartod, es varod a biztos urat . En ehhez tartom is magam :DDD

    Egyszer allitottak csak meg eddig, amikor a kollegak csesztek reggel 5-kor kikapcsolni a rendorsegre bekotott riasztot, en meg jovok ki a ceges autoval a telephelyrol reggel 5:30-kor, egy rendor elem, egy meg mogem faralt. mint a filmekbe, kossz sracok..

    Raadasul nem volt nalam semmi papir csak a magyar szemelyi igazolvany abbol is a regebbi, a barna papir alapu. Megkerdezte mi ez?
    European international drivers licence...
    Megnezte, megkoszonte.

    Ki vagyok, mit csinalok, elmondtam ,na akkor hogy hivjak a cegtulajt: mondom szuper ezt legalabb tudom: Mr. Tim Holt.
    Nem nyert, mert: Bob Procter es mar uton van ide, o fog engem azonositani.
    Ez az elet tipikus iskolapeldaja, hogy hogyan kerulhet az ember egyre nagyobb szarba, amit almondni sem mert volna 1 orval elotte.
    Dolgozott a cegnel vagy 100 ember abbol ha ismert engem vagy10.
    Jott par ember, ismerik ezt a szemelyt ? Nem.Na fiam akkor ulj csak vissza a kocsiba...

    Volt vagy -10 fok, ulhettem vissza a jeghideg kocsiba a mubor ulesre, a motort persze nem mertem elinditani....

    30 perc mulva jott a Bob Procter, hogy honnan tudta, hogy en ki vagyok nem tudom, mert eletembe nem lattam, de azt mondta, hogy o ismer mehetek a dolgomra.
    (o volt az elozo tulaj mint kiderult, csak elfelejtettek a rendorokkel kozolni, hogy tulajdonos valltas volt,az o nyilvantartasukban meg a regi tulaj szerepelt, talan a ceges karacsonyi partin latott)

    2 hetig ezen rohogott az egesz ceg, te reggel koran be kene menned, elhozni a ceges kocsitt ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés