Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz talmida #98 üzenetére

    Igen jol hangzik, amiket irsz, hogy a gyermek ugymond orokli a vadaszati teendoket a szuloktol es kesobb, mikor felno mar o is jar ki az erdokbe a kozos vadaszatokra. Ilyen celokra nalunk is konnyebb fegyvert szerezni, de pontosan nem tudom a felteteleket. Biztosan kell orvosi vizsga es bent kell lenni valamelyik vadasztarsasagban a tobbit nem tudom, pedig van tobb ismerosom is aki vadaszik. :D Mondjuk feletek biztos tobb ertelme is van kijarni az erdokbe mint itt, alig latni mar vadakat.

    Az hogy a megelhetes resze a vadaszat es a halaszat az azt jelenti, hogy nem is vesznek halat es egyeb husokat, hanem a csaladtagok fogjak ezeket? Munka mellett vagy hogyan? :) Kanada erdeiben ezt siman el tudom kepzelni, de valahogy az usarol nem ez jutna eszembe, hanem hogy bemesz az uzletbe, megveszed oszt csokolom.

    Autos tema csak akkor mukodik igy, ha pl. az amerikai allampolgar ideutazik es hozza magaval a kocsijat is es itt hasznalja tovabb, de nem honositja, marad amerikai rendszamon es bejegyzett amerikai cimen. Eladni biztosan nem tudja ezek nelkul, tehat akkor be kell perkalnia a vamot. Ezek a szemetek meg az uniobol szarmazo autokat is megsarcoljak, csak nem vam, hanem regisztracios ado a neve, szoval egy masik kontinensrol erkezo autot ha itt el akarsz adni, magyar rendszamot szeretnel ra, akkor biztos vamot kell fizetni ra.

    Hat az ismerosodnek eleg rossz lehet akkor, hogy a fenebe nem tudta lezsirozni a kintmaradast? :( Mennyi ido utan kell hazajonnie?

    Hat nem :DDD , foleg mert a fel/leszallas egyik iranyaba egy kisebb falu van a masik iranyba pedig a varos egyik lakotelepe es a gep hangjatol nem valoszinu, hogy ott sokat alszol ejszaka, pedig van hogy egesz ejjel ropkodnek fel/le. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák