Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyyyyy

    addikt

    válasz Gave #24 üzenetére

    Ha a játék teljesítménye érdekel nézd más oldalon, itt a kártyák teljesítményét tesztelik. ;]
    Más oldalakon is szerepelnek pont ugyanezek a játékok, meg még mellé egy-kettő. Ha belegondolsz a felsoroltak a kemény mag, szóval rendben van ez így.

    Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

  • cskamacska

    addikt

    válasz Gave #24 üzenetére

    Ha a játékok teljesítménye érdekel, akkor nincs hatalmas konkurencia, én legalábbis csak a PCGamesHardware.de, és a GameGPU.ru oldalakról tudok.

    Nemrég összekuporgatott perselypénzecskémből játékra használt konfig bővítésre lettem kényszerítve, és keresztül-kasul túrtam mind az újonnan kapható hardverekről, mind a csak használtan elérhető alkatrészek teljesítményéről kutakodva a netet. Nos, elég macerás volt, és a PH! cikkek csak részben segítettek. Részletesek voltak és jó objektív összehasonlítást adtak az adott hardverekről, de hogy a teljes elérhető palettát átlássam, minimum 3 év, tucat cikkét kellett átnéznem, mert általában generáción belüli vasakró születnek összehasonlító cikkek, az olyan kérdések pedig, mint a "hány processzormagot használnak ki a mai játékok" könnyű megválaszolásáról pedig teljesen lemondhattam PH! tesztek alapján, mikor az idei cikkekben is a 4,5 éves Crysis Warhead, és a Far Cry 2 szerepelt, mint a játék tesztek sarokkövei. :(

    Az oroszul írt, cirill betűs, és Google Translate által rettenetesen fordított GameGPU oldal teszt összegző képei többet válaszoltak meg felmerült kérdéseimből, és tették ezt lényegesen gyorsabban. Bár a tesztjeik metodikájáról halvány lila képzelményem sincs, méréseik megállapításai további kutakodás, és szubjektív tapasztalataim által, előttem legalább részben bizonyítást nyertek. :K
    Részletes processzormag kihasználtság, videómemória kihasználtság, generációk közti processzor és grafkártya összehasonlítást csak itt találtam, máshol már HD5850-Geforce 660Ti, és a Core i5 760-FX8350 összehasonlítások az vágyálom kategóriát erősítik. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák