Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz snecy20 #10 üzenetére

    cserebe hangos a pumpajuk.

    csendre a D14 / Silver Arrow a mai napig kb verhetetlen. talan a NZXT 280asa volt a kompaktok kozul tenyleg jo.a corsaierk szoktak meg teszten jol menni 100%os ventivel, de 2200rpmes 120as ventit otthon senki nem fog huzamosabb ideig birni.

    kb a D14 / Silver Arrow az EK L120 szintjen mozgott (epitett viz modern mikrofines blokkal es 45mmes 120as radiatorral), epitett viz ennel tud (sokkal) jobb lenni, de ott jelenleg also hangon olyan 80-100ezerrol beszelunk belepo szinten, a hatar meg a csillagos eg. nekem csak a CPU blokkom majdnem ennyibe kerult, mint ez a venti.

    egyebkent leghutesnel a kiralykategoria elnyuhetetlen, a sajat IFX14em kiszolgalt 7 evet es 2 konfigot. aztan nem fert ra socket2011re :B (ketoldalt ralogott a memoriakra, es a VRMre, elforgatva meg a GPU slotra is). na ebben pl jobb ez a noctua.

    tibaimp: system builderek kozott az extrem szinu ventik mint a noctuak, a gentle typhoonok vagy a thermalright TYk kb statementnek szamitottak, hogy a build hutesenel a teljesitmeny, a csend es a megbizhatosag volt az elsodleges es nem sajnaltak ra a penzt.

    lattam nagyon szep epitett vizetek meregdraga bitspower csatikkal es szinben eluto noctua ventikkel. ellenben pl a ledes - szines corsair APt aki teljesitmenyre ment ra az nem hasznalta.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák