Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandi995

    aktív tag

    ON: Erőltessék csak! Mindig nehéz az ilyet áttolni, de ennek meg kell történnie, sőt szvsz jelen pillanatban már jobban kéne történnie, mint ahogy jelenleg teszi, na de majd most! :)

    A Win 7-et használó megfigyelésellenesség- és autoritásfétiseseknek pedig csak azt szeretném üzenni, hogy 10 éves operációs rendszert szerintem sokkal vadabb használni, ami alól már rég kihúzták a szőnyeget, mint egy újabb, de kémkedőnek titulált OS-t. Ugyanakkora befolyásod van a rendszer felett, mint a 7-nél, aki ennek az ellenkezőjét állítja hazudik, vagy mondjon valódi kudarctörténetet, mit nem sikerült beállítania, amit 7-nél igen, itt nem.

  • Bandi995

    aktív tag

    válasz #06658560 #59 üzenetére

    '15-ben végetért a mainstream support a rendszerhez, '20-al bezárólag pedig még az extended support is ugrott. Nyilván nem azt mondom, hogy használhatatlan rendszer, sőt, én nagyon szeretem, szerettem, de olyan kényelmi funkciók hiányoznak belőle, ami a 10-ben megvan, amitől egyértelműen darabosabbnak tűnik a workflow.

    Az az érdekes, hogy Isten ellen valónak van sokak által titulálva ez az egyébként marhajó és modern OS, mert valaki egyszer valaki fülébe súgta, hogy kémkedik a win10, mintha (ahogy itt mások is leírták rám reagálva a kommentben) a win 7 nem lett volna telemetriával teleszőve.. Ez a félünk az újtól, mert jó volt a régi is hozzáállás sok helyre vezet szerintem, csak a haladás felé nem. Ennyi erővel megállhattunk volna a lyukkártyánál már, mert félünk a mágneses alapú tárolástól.

Új hozzászólás Aktív témák