Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quarros

    tag

    válasz Plasticbomb #76 üzenetére

    "Erdekes tortenet, nekem ilyen tapasztalatom nem volt"

    Nekem is csak azokkal a gépekkel ahol volt fent Win10 előzőleg, de ez volt az egyedüli gép ahol kitartottam Win7 mellet. Család többi tagjainak a gépei amit megcsináltam hibátlanul üzemelnek mind a mai napig, de azokon a gépeken egyszer sem volt fent Win10, ahol meg 10 lett ott továbbra is vígan megy.

    "microfos support mit mondott erre? Jelentetted nekik?"

    Az első ebay-es licencnél próbálkoztam de sehova sem jutottam vele mint a megakadt lemez ismételgették, hogy nem tudnak segíteni mert ez a kulcs nem érvényes és vegyem fel a kapcsolatot az eladóval. utána nem próbálkoztam mert felesleges szájtépésnek nem láttam értelmét.

    "En meg meg a megjelenes elotti previeweket is hajlamos vagyok a gepemen hasznalni mint fo rendszer, legtobbszor max kisebb gondokkal talalkoztam.. Ez mar Xp-Vista idoktol igy van nalam"

    Erről már leszoktam. Amióta produktivitás fontosabbá vált a gépemen (Inventor, 3DSX, Solidworks, stb). Egyébként ez a húzásuk volt az ami végkép eltökélt abban hogy a továbbiakban a Win virtualizáltan lesz a gépemen a következő cserénél, csak találnom kell végre egy jó platformot hozzá megfizethető áron mert azok a threadripperek amiket látok, még mindig PCIE busz hibákat dobnak Linux alatt ami nem túl szerencsés vga passtrough-hoz a 2700X meg nem tudom hogy elég-e.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák