Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Csandi #54 üzenetére

    ezekkel tisztában vagyok
    azzal is ha 75w-os vga-t veszek ahhoz is kell gyár, ugyanúgy le kell szállítani azt is, de mikor a helyére kerül akkor 75w-tal szennyez tovább nem több százzal
    jól mondod, nem egy fogja tönkretenni, csak ez is egy plusz hozzá
    valahol azt olvastam ha elég sok cseppet összegyűjtünk abból tenger lesz...átgondoltam, jééééééé igaz :)
    az hogy milyen ipari szennyezés zajlik az nem ment fel senkit azalól, hogy ilyenekkel veri be a koporsószöget ő is
    felőlem nyugodtan veheti, vagyok olyan szerencsés hogy nem tudom mi lesz itt 20-30 év múlva ( :
    részemről az ilyen rohaggyon' rájuk, ha így lenne vele mindenki akkor nem gyártanának ilyen sz@rokat, hanem fejlesztenének

    kolopele
    nem az fogja, csak hozzájárul, a sok száz millió - talán mrd - ember akármije, ami tényleg teljesen fölöslegesen szennyez túlzottan sokat, nem hülye gyerek vagy, sztem jól megy neked is a matek
    én is elég sokat teszek környezetvédelemért, nekem bkv-zni se derrogál, meg gyalogolni, ótóba' végső esetben ülök pl
    de ezek mellett sem használnék ilyen vga-kat, nem jó érzés tudni az a sok kis apróság mit okoz mint pl egy több száz w-os vga, holott erre tényleg valós szükségletem nincs - lehet velem van a baj -

    Alexios
    df az új ms, ma is tanultam valamit :)
    maradjunk annyiban hiszem ha látom - megmértem -
    ha valós a 200w az korrekt és valóban fejlődés, one x 180w körül evett játék alatt, sx azért pár kört ráver tudásban

    NightGT
    a notebookom net alatt 1x w kijelzővel
    a mai pc-k idle 40-50w körül tanyáznak, vagy efölött - és pl yt alatt szeretik ezt akár megduplázni -, monitor nélkül
    nem ipari hulladékot kell venni és sok évig kiszolgál, ez a gép már 5. éves

    koko52
    "egyedül nem tudom megmenteni a földet, mondta 7 milliárd ember"
    ez jó... :)
    igazából 2-3mrd lehet az a szám aki valós vásárlóerő és fogyasztó, ők tudnának szabályozni sok mindent, csak annyival is ha nem vásárolnak olyan eszköt ami hobbi és rengeteget zabál, legyen vga, legyen autó, legyen bármi, rögtön nem is gyártanának olyanokat
    de ebből látszik mekkora színház a világ, nyomi látszatintézkedések, miközben több száz w-os vga-kat lehet gyártani és még mindig forgalomba engednek olyan tápokat, amik a bronz white minősítést sem érik el
    gdpr az atyaisten, ameddig ember lesz a földön az is marad

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák