Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Reggie0 #78 üzenetére

    Nem kellene ilyen szélsőséges túlzásokba esni. Nálam középbarna falak vannak, fekete sötétítőfüggöny, mennyezet sötétítését megoldottam függönyözéssel, de messze nem fekete barlang a szoba és fehér pólóban is filmeztem, egy másodpercre sem cserélném vissza a 65"-os referencia plazmára ezt a 116"-os 2.35:1-es keretbe vetített képet. Pedig egy 1:1500-3000 közti on-off és 1:200 körüli ANSI kontrasztú projektorról van szó, egy jobb darab lazán tudja ennek a dupláját is, OLED mániásoknak meg a JVC a tízszeresét on-off-ban.
    Megjegyezem az on-off kontraszt értékek nem katalógus adatok, hanem tesztben kimértek.

    Láttam OLED-et, láttam a saját VT60-as plazmámat másfél éven keresztül és bármikor a projektort választanám, pedig szeretem én is a mély feketét.
    Nem tartom felsőbbrendű technológiának a projektort, nyilvánvalóan OLED bizonyos felhasználásra sokkal kedvezőbb, ahogy a QLED is és akár egy IPS kijelzős tv, csak szamárságokat ne hordjunk már össze, főleg aki életében nem látott minőségi vetített képet ne véleményezze már látatlanban.

    [ Szerkesztve ]

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák