Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz zed1983 #2 üzenetére

    én anno sokat szívtam sony cd-romokkal... nem egyet rommá is zúztam, amikor már totál kiakasztott... 1db 24x-esem meg 2-3 40x-esem döglött meg kb 10éve... :( akkor úgy néz ki, azóta változott a helyzet feléjük minőséget tekintve?

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz forgonati #4 üzenetére

    az én sony olvasóim csináltak hasonlókat... kb gari után kezdtek el mindig szórakozni a következőképp: nem olvasták be a lemezeket... először csak kinyitottam a tálcát és újra próbáltattam vele és sikerült... aztán idővel egyre jobban szórakozott... behúzta a lemezt... felpörgött majdnem a megszokott fordulatszámra-lelassított... füttyögött-prüttyögött és semmi... ezt játszotta oda-vissza... egyre többet kellett vele sz@rakodni... 1 módszerrel jóeséllyel "elkapta a lemezt": ha olyan erővel toltam bele a tálcát, hogy a komplett ház pár centit csúszott hátrafelé az asztalon... pár hónapig lehetett így "használni" a teljes halál előtt... valahogy a 40x körüli/fölötti sony cd-romok irtó hitványra sikerültek... vagy csak én lettem volna peches velük? nem hinném, mert több helyről is hallottam, mennyit szívtak :S

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák