Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz #16939776 #156 üzenetére

    Pontosan ezekért... Egyébként persze megértem, hogy van akinék kevés a hely (bitch please vegyél laptopot) de egyszerűen annyira sz@rok az mATX lapok, komolyan mondom egyetlen egyszer volt olyanom, anno vagy 15 éve, azóta is kerülöm őket. Persze ismerősöknél felbukkan egy-egy darab amiket mindig kell mókolni valamiért. Egyszer-egyszer megadja magát egy ram slot is ha úgy támad kedve persze ez előfordulhat az ATX lapoknál is de csilliószor több gondot és anomáliát láttam már mATX laptoktól, mint ATX-ektől. Komolyan nem is értem azokat az embereket akik veszik. Az a plusz 10-15 centi amit egy nagyobb gépház jelenthet megéri a feladott teret.

    Kicsit túlozva olyan, mint a "gémer" laptopok. Szép-szép, megteszi amit megtud, de a legtöbb ember aki megveszi ha egy kicsit is gondolkozik vásárlás előtt sokkal jobban jár egy másik megoldással. Tartósság / teljesítmény / ár terén főleg.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák