Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Busterftw

    veterán

    válasz makkmarce #127 üzenetére

    "ha megtaláltad az árakat, én írtam, mivel lényegtelen, hogy jelenleg a DELL mennyiért veszi, hanem az, hogy mennyiért adja."
    Intel -> partner/ugyfel eladasrol beszelunk, mert ez a szam amit nem ismerunk.
    Ott a pelda amit Abu mondott, nem a Dell adja 4000 dollar msrp helyett 1500-ert, hanem az Intel. De tobben is irtak, hogy pontosan azt nem tudjuk az Intel mekkora mennyisegi kedvezmenyt ad. Nagy szerver projektekhez pedig nem a Dellhez mennek, hanem az Intelhez.

    Lasd az AMD cikk ahol az Inteltol lettek volna a chipek de nem tudtak teljesiteni.
    Nem a Dellhez mentek Intel szerverert, hogy mondod meg mennyiert adta az Intel?
    Errol van szo es erre keresunk arakat, amit meg te is irtal hogy nem ismerunk.

    Tolem varsz arakra? Te allitottad hogy az AMD olcsobb es ket gep olcsobb. Ezekre az Intel - partner arakra vagyunk kivancsiak, nem az hogy egy webshopban mennyi 1 darab rack.

    "Igen jövőbeli itéleteket még nem tudok linkelni"
    Na vegre elismered hogy nincs. Haladunk. Talalgatas es szemelyes velemeny ez, semmi mas.

    "és veled ellentétben elég bizonyíték számomra a ramokkal és kijelzőkkel"
    Szamodra igen, ami nem bizonyitek.
    Az Intel nem notebook gyarto. Illetve a legtobb helyen konfiguralhato a spec.
    Objektiv teny, hogy az Intelnek ehhez nincs hozza koze. Majd ha birosagon elitelik akkor igazad lesz.

    "most is mennek a stiklik"
    Aha, mese habbal. Vagy bizonyitsd.

    "ez 99%"
    A "bizonyitek" szerint ez 0%. Egy Google talalat nincs perrol es vegzesrol.
    5 forum bejegyzes van toled. Retteg az Intel mert lebuktattad oket.

    "küldtem rá bizonyítékot"
    A 11 eves pert linkelted, ne erolkodj. Birosagon kirohognenek.

    "elég megnézni a piaci kínálatot"
    Hat istenem, az OEM-eknek CPU kell, ha az AMD nem tud szallitatni akkor mit csodalkozol?

Új hozzászólás Aktív témák