Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz #48613632 #93 üzenetére

    Azt nem is tudtam, hogy a Volvo kínai közreműködéssel készül.
    Azért is érdekes mert én nagy Skandináv-fan vagyok. Nagyon szeretem ezeket az országokat, így pl. az autókat is, bár nem követem napi rendszerességgel ténykedésüket. Azt tudtam, hogy a Saab a GM-hez tartozott, ma meg már nem gyártanak Saab autókat (sajnos).

    Azt viszont senki nem gondolhatta komolyan, hogy a nagy vállaltok a munkáikat kiviszik Ázsiába (nem csak Kínába, meg Koreába) az olcsó munkaerő-piac végett, akkor majd ők a technológiáikat nem fogják koppintani és majd saját márkaként értékesíteni olcsóbban... Meg is lett az eredménye. Samsung, mint Sony utánzatot készítő márka kb. 10-15 évvel ezelőtt, most meg kilóra megvesz mindent.
    Vagy az autóknál maradva Kia.

    Ma már nem az ázsiai országok függnek az eu-s országoktól és usa-tól gazdaságilag, hanem épp fordítva kezd lenni a dolog.
    Én drukkolok nekik, ez nekünk vásárlóknak csak jót tesz, mert a több versenyző kiegyenlítettebb és olcsóbb piacot kell eredményezzen. Persze a minőség nagy kérdés lesz mindig is.
    Bár itt épp ugye "piac-szűkülésről van szó". De a saját termékeik növelik azt.

    [ Szerkesztve ]

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

Új hozzászólás Aktív témák