Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz orbano #93 üzenetére

    Elhiszem, hogy megmondod, de általános felhasználásnál továbbra sem látom értelmét, mert mint a példám mutatja, nem szűk keresztmetszet ilyen esetben sehol, ha van elég ram.

    Azért, amire te a VS-t használod, az elég messze van bárminemű átlagos felhasználástól.:) Egyrészt a userek kis része programozik egyáltalán, annak egy része használ VS-t és abból egymilliomod használja arra, amire te. Én pl. csak csak matlab frontendként használom a VS-t (igaz a c# az stimmel), főleg a könnyű párhuzamosíthatóság miatt, mert algoritmust a fene se áll neki c-ben fejleszteni, ha van matlab és ezzel már valszeg aktívabban használom, mint a vs userek 80%-a.:)

    (Netbeans meg csak c parse-hoz kell, mert ugye a beágyazott fejlesztőeszközök abban nem igen erősek, a fene se programozna abban, százszor többet ér c-hez egy normálisan belőtt understand vagy akár vs.)

    Egyébként én sem értem ezt az agresszív hangot, beszóltam én valamikor?

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák