Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabi__memo

    nagyúr

    válasz SunMount3r #36 üzenetére

    Pedig a CEC a legkirályabb dolog. Mondjuk az én tv-mnek nem gagyi a távirányitója

  • #56573440

    törölt tag

    válasz SunMount3r #36 üzenetére

    Értem én hogy neked igényed meg minden, de mindkét dolog kifutó. Ez meg tény. Most mondhatod azt, hogy neked meg kell, és kellhet is, de az ilyen jellegű anyagok záros határidőn belül kerülnek a bakelit meg a kazetták mellé. Addig perszer van alternatíva, nincs ezzel gond, vitatkozni nem akarok, csak jeleztem, hogy kihalnak ha tetszik ha nem. Persze a régi anyagokat még nézheted 3d-ben amíg a tv-d bírja. Aztán shiftdel.

    Kodis yt meg úgy bármilyen platformon a yt nekem eddig nem okozott gondot, ill eleve lényegesen egyszerűbb telefonról/tabletről/bármiről castolni rá. Az, hogy a googli hozzányúl, és ezért megáll, nos az a tv-s appal is előfordulhat, amikor azt mondja a gyártó hogy eol helló. Lásd talán itt is írtam skype. Változott az egész, a gyártó meg azt mondta hogy fckit, és leszedte a tvkről. A közösség meg a nyílt platformokon megoldja a jövőben is ha meg lehet.

    A streamer appok közül lokálba mit oldasz meg pl egy twitch-en? Kb semmit.

    Valahogy nekem nem adja a tv-n böngészés, tudnék most is ha nagyon akarnék, de mivel a nézési távolság és felbontás mellett indokalatlanul kicsi minden rajta, a telefonom 6.4-es karnyújtásnyira van legalább egy 10"-os tablet és normális laptop is, így valahogy soha nem éreztem hogy azon kínoznám magam. De akinek erre van szüksége, biztos hiánypótló :D

    Az én pana tv-mhez teljesen korrekt távot adtak ezek szerint, mert egyszer se érzem azt, hogy gagyi lenne :D Pedig nem egy légegeret meg bt-s billt fogtam már, hasra még az lg felsőkat gyári megoldásától se estem, de egy harmonyra se porcosodott még.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák