Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz #56573440 #34 üzenetére

    A 3D és az SD vitát ne kezdjük el, mer hosszú lenne. Elég az hozzá, hogy van rá igény (nekem legalábbis van és nem módosítom az elvárásaimat/szokásaimat, csak azért mert az "okos" többség szekere más felé húz).

    A KODI-s YT-al gyakran vannak gondok, nemrég javították a legutóbbi "hibát" is. De ezt sem lehet megjósolni, hogy meddig tart ki, mert elég ha a Google megint gondol egyet és újra inkompatibilissé válik. Bizonytalan.

    A többi spéci Streamer app és add-on meg engem épp nem érdekel, amit azok adnak, azt megoldom lokálba sokkal jobb minőségben. A YT viszont fontos pont tud lenni.

    De ha már rendesen fut egy normális net böngésző a rendszeren, akkor megint megsokszorozódnak a lehetőségek a tartalom és infó fogyasztás szempontjából.

    CEC-t én nem hiányolom. Nincs kedvem a TV-k gagyi távjával vezérelni a KODI-t és az egyéb app-okat. Sokkal jobb megoldás akkor már egy programozható gombos "minden kütyü egyben" légegér, amivel még a böngészés is kényelmes és 4K-ból megvan az is. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák