Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz bartucc #27 üzenetére

    Thome dobozka? Hagyjál már, ne nézz tv-t :P

    Komplikato: Szinte bármelyik cpu-ból lehet takarékosabbat csinálni mint gyári E-ből, felesleges felárat fizetni érte, sokkal olcsóbban lehet beteszteltet találni apróban, vagy ha vkinek új kell akkor is jobban jár. Gyári EE-k röviden: kisebb vid és órajel. Nemrég árultam egy nagyon csinos x2 240-et, ajánlottam egy srácnak aki EE-t keresett, végül azt is vett. Az enyém nagyobb órajelen kisebb feszen ment mint az övé és tuningban is sokkal jobb volt. Most is hasonló adottságú 245-öm van, nem cserélném el egy gyári EE-re se. /csak ha betesztelt:) és jobb mint az enyém/. Ott van értelme ezeknek ahol nincs alulfesz opció, de máshol nem igen.

    szerk: nyunyu: "Ketmagos Atomot rendes vinyoval mertem, az volt konnektorbol 40W." idle v load? Nekem athlon2-vel idle 43W, load -prime- 66W. 2 magos sempronnal ami 200mhz-cel lassabb és feszben is jó volt a load megállt 60-nál, idle ugyanannyi. Na ezért nem vettem atomot.

    szerk2: Most átmenetileg egy 4600+ van a gépben 2400mhz-en, gyári fesz meglepő 1.2V és mégis prime alatt a gép 90W..meglátszik a lelkemen hogy 90nm-es, idle csak pár W-tal több athlon2-höz képest. Idle alatt értem mindenhol a gyári órajelet cnq' nélkül, mert alulfeszeléssel nem sok értelme van, mondjuk nélküle se.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák