Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz tthom #2 üzenetére

    "A legtöbb cégnél még ez is céges policy, hogy az alkalmazottak nem beszélhetnek a bérekről, nehogy feszültséget teremtsen."

    Ilyen policy esetén mennyire életszerű, hogy az alkalmazottak egymással nem beszélhetnek bérekről, de bármilyen CV-re kiadják a várható keresetet?

    Egyébként én is azt szeretem, ha előre meg lehet tudni a nagyságrendet, hogy egyre gondolunk-e. A tényleges összeg úgyis majd a konkrét megállapodásunk eredménye lesz. Pl. fejfadászok ilyenben készségesek szoktak lenni.

    Valamint van egy olyan rész is, hogy igazából fel sem akarnak venni embert, csak úgymond feltérképezik a piacot, hogy adott szakterületre mennyiért tudnának embert szerezni.

    Ez olyan, mint amikor az ember elvan a munkahelyén, de azért nézelődik, nem? Azt is elítéled?

    A HR szakma pedig itthon le van sajnálva. Pedig borzasztóan fontos lenne, hogy jól felkészült és értelmes emberek foglalkozzanak a többiekkel.

    Amúgy a bejegyzéshez kapcsolódóan, én dolgoztam kis cégnél és dolgozom/dolgoztam multinál is. (Logisztika)
    Nekem a multi jobban bejött. Jobb bér, magasabb juttatások és jobb előrelépési lehetőségek.

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • Polllen

    nagyúr

    válasz tthom #16 üzenetére

    Ez így korrekt, én is csak akkor keresgélek, ha tényleg gondolkodom a váltáson. De mivel tudom, hogy vannak emberek, akik csak azért is teszik ezt, hogy tudják mire számíthatnak, így megértem az ő és a cégek ilyen gyakorlatát bár szerintem is több kárt okoz összességében, mint hasznot.

    Simi87

    Az akarjanak engem logika teljesen rendben van mindkét oldalról, amíg egészséges. De ezt a kereslet-kínálat mindig torzítja és ehhez igazodni kell.

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák