Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • creation

    senior tag

    válasz Egon #3 üzenetére

    Igen, sajnos látom ezt az oldalt is. volt szerencsém néhány olyan interjúhoz, ahol az előadó (HR-es) teljesen meg volt döbbenve (hogy olyan ember jött aki érti is talán a szakmáját) és kérte, hogy várjak, mert akkor MOST hívná a szakmai vezetőt, mert az én szakterületemhez ugyebár nem ért. A felvétel során elsősorban a bérigény volt ami a nagy cégek többségénél is döntő volt. Volt ahol ezt a tudtomra is adták telefonban/levélben. Volt egy birka aki elvállalta olcsóbban. Megértem azt is egyébként.

    DE lehetőség szerint minden alkalommal megadtam a lehetőséget a cégeknek, hogy utánam járhassanak. Szükség szerint ha kérték, akkor ajánló levelet és elérhetőségeket is nyújtottam. És mégis az a tapasztalatom, hogy a HR-es az utolsó pillanatban veszi elő a levelemet, életrajzomat, motivációs levelemet, ajánló levelemet és csak ekkor szembesül azzal, hogy lehet mégsem én leszek oda a jó, mert mondjuk nekik egy pályakezdő kéne és jééé "maga már 30-on túl van?! Akkor van szakmai tapasztalata ugye?"... Ugye... :(((

    Szóval na...

    [ Szerkesztve ]

    "Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Új hozzászólás Aktív témák