Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Én mindig adok egy esélyt, sőt több esélyt a "gyári" böngészőnek, de OS X-nél, iOS-nél is kényszerülök folyamatosan váltásra, Windows alól az explorer-t már ezer éve nem használom. W10-et ritkán használok, pedig két gépemen is az van.

    Eddig használtam az edge-t, nem tetszik az elrejtett címsor és tegnap úgy jártam, hogy rákattintottam egy linkre, eltűnt az egész edge és hiába próbáltam újraindítani, nem engedte. A start menüben egyszerűen nem reagált a kattintásra, alul a taskbaron rögzített edge ikonnál meg úgy reklamált, mintha eltűnt volna maga a program. A Windows újraindításra megjavult.

    Egyébként a link nem valószínű hogy vírusra vitt volna, vagy ilyesmi, mert a battle.net -en kattintottam a Hearthstone telepítésre.

    Továbbra is az edge-t használom majd, amíg rendesen működik. Bízom benne, hogy az MS végre komolyan veszi a böngésző fejlesztését. A Bing mondjuk sajnos továbbra is hulladék.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák