Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz #88470784 #24 üzenetére

    Az appok száma pedig szinte naponta emelkedik.

    Szerintem naponta emelkedik, vagy ha nem, akkor ott komoly gondok vannak, a Google Play-be vagy az App Store-ba ugyanis naponta több száz appot töltenek fel a fejlesztők. És persze mondhatnánk, hogy a minőség fontosabb mint a mennyiség, de ha valakinek olyan app kellene ami épp nincs fent az App Galleryben, akkor őt mondjuk ez pont nem fogja érdekelni.

    Ezért nem is értem azokat, akik szerint a Google az óriási piacvesztését akarná megakadályozni ezzel a lépéssel. Itt inkább a huawei a szenvedő fél, Google nélkül ugyanis nem sok babérra számíthat Európában, míg a legtöbben, akik eddig Huawei készüléket vettek, ezentúl majd olyat fognak, amin van GMS, szóval ha lesz is vesztesége a Google-nek (mert lesz, azért van aki még most is elkötelezett a Huawei márka iránt), az jóval kisebb lesz szerintem, mint a Huaweié. Viszont ahhoz pont elég, hogy egy ilyen lépésre rábírja őket, elvégre a profit az profit :K

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

  • Juhaszatti

    addikt

    válasz #88470784 #24 üzenetére

    "A HuaweiAppGalleryben amúgy már most megtalálhatóak azok az alapvető appok amivel egy hétköznapi ember elvan a mindennapokban."

    1-2 hete néztem rá utoljára, 25-nél hagytam abba a számolást, annál is több app hiányzott csak azok közül, amik jelenleg a telefonomon vannak.
    Én elhiszem hogy fejlődik és bővül, de még nagyon nagyon sokat kell neki ahhoz, hogy valós alternatíva legyen.

Új hozzászólás Aktív témák