Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Ezekiell #230 üzenetére

    Ennyi erővel azzal is jöhetnél, hogy csak azért nincs 2080Ti verő videokártyájuk, mert lusták voltak megtervezni... nehogy már te akard beosztani az erőforrásaikat...

    Nem, mondani senki nem mondta, hogy "jár", de többen is láthatólag úgy állnak hozzá, nem képzelődök...

    "Simán megoldhatnak, egyszerűen csak nem akarják, ennyi a történet." Pontosan, így van.
    Úgy ítélik meg, hogy nekik más dolgok fontosabbak... hogy az alaplap-gyártók miért nem tettek minden 4xx-es alaplapra megfelelő méretű BIOS-chipet, azt nem tudom, pedig tudhatták, hogy lesz még AM4-es CPU-generáció, és azt is, hogy mennyi tárterületet igényel egy-egy generáció supportja, kiszámolhatták volna - egyébként az sem lehet véletlen, hogy az extra BIOS méret egy részét az MSI is a csillivilli BIOS menü visszahozatalára költötte, talán tudtak valamit...
    Nekem se tetszik egyébként, éppenséggel pont közömbös, pedig nekem is MSI alaplapom van a 4xx sorozatból. Jó, én nem terveztem a világ végéig használni, a mostani procim alá pont jó, a következő procim meg amúgy is platformcserével(proci+alaplap+RAM) fog járni a DDR5 miatt, ha AMD lesz, ha Intel...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák