Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz Abu85 #92 üzenetére

    Én arra is gondolnék (kizárólag összeesküvés-elmélet szintjén :D ), hogy azért látunk csak ilyen csili-vili effekteket a GPU által hajtott PhysX játékokban, mert a GPU inkább ezeket tudja jobban számolni, a Red Factionben látható rombolós fizikához inkább proci kellhet (lehetnek ott plussz függőségek ami miatt nem párhuzamositható rendesen?).
    Persze ez csak egy elmélet amire semmi bizonyiték, de elgondolkodtam rajta. :)

    Az is igaz amit irsz, hogy nem igazán lehet olyan technológiát használni lényeges játékelemekhez amik egyik gyártóhoz vannak kötve.
    De kérdem én, ha ilyen csili-vili effekteket be tudnak rakni extraként, akkor nem tudnának valami olyat amitől tényleg élvezhetőbb a játék, de nem kritikus a játékmenet szempontjából? Rombolhatóság, vagy Gravity Gun (az eddigi példákbol adódóan) nem muszáj kritikus legyen (mondjuk úgy, hogy végig tudsz menni a játékon nélkülük is) de legyen használható olyan gépeken ahol van fizika gyorsitására alkalmas GPU. Ugy még látnám valami értelmét...

Új hozzászólás Aktív témák