Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kr/\toS

    senior tag

    válasz JohnR #165 üzenetére

    Ó igen elgépeltem egy karaktert. Valóban az analfabétizmus innen kezdődik, a szövegértésem azért köszöni jól van.

    Nem tudom honnan jött az a messzemenőkig velős következtetésed, hogy ha tetszik egy játék amiben havok motor dolgozik akkor az "ellentábornak" már nem is vehetem a nevét úgy a számra hogy azt ne hagynák el pejorativ kijelentések (veled ellentétben).
    Végül is hogy miből vontad le ezt hogy fos az engine? Én végigpróbáltam az összes valamirevaló physxes játékot a saját gyorsitókártyájukkal hogy elmondhassam azt róla, hogy az elgondolás jó, ha megfelelően van kivitelezve. Te megnéztél egy-két videót, olvastál pár "vérpistikekommentet" és levontad a velős konzekvenciádat. Nem vitatom hogy létezik a piacon más megközelítéssel hasonlóan jó vagy jobb megoldás; de ezt a rendszert ilyennek tervezték, ez van. De, működik, elérhető; és főképp ha nem tetszik nem fizetsz érte.

    Ha nagyon szeretnéd a FEAR témába belemehetünk ugyan, de ha jobban megnézed ott bizony csak a ragdoll sikerült etalonra, és tegyük hozzá azóta sem sikerült úgy konfigurálni havokos ragdollt mint ott. Pedig rég volt már 2005.

    Nem tartom abszurdnak; hogy ha egy cég befektet egy technológiába és forgalomba hozza azért, hogy az neki hasznot termeljen, él bizonyos limitációkkal. Ilyen a piac; mindenki a maga hasznát nézi, az AMD , az Intel, a Sun, a Google. Mindenki. Ezért nem értem hogy néhányan, köztük jómagad is nem jár körül minden oldalról egy témát és vért fröcsög a fórumokon ; mert épp ilyen-olyan a szoftveres mód; vagy mert nem engedélyezik ATI-n.
    Nem áll sem szándékomban sem módomban az , hogy habzó szájú fórumpszihopatákat gyógyítsak az általad képviselt jelenségnek van egy nagyon szép jelzője úgy hivják: korlátoltság.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák