Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Polllen #182 üzenetére

    Vagy placebó...
    Nekem személy szerint nagyobb élményfaktor a gazdagabb grafikai megjelenítés, pl. hogy nem tőlem 10m-re kapcsol visszább a LOD, vagy hogy egy nagyváros nem 25 házból áll(mint pl. Skyrim-ben), ha ehhez az kell, hogy 30fps-sel meg a játék 60 helyett, ám legyen.
    Persze az igazi az lenne, ha azt a részletességet 60fps-sel tudná(én se vagyok teljesen vak rá), de ha mindenképp vagy-vagy, akkor én inkább a részletességre szavazok.
    Ja igen, konzolon soha nem multizok, PC-n is csak WoWs-zal.
    Igaz, PC-n meg úgy lövöm be a részletességet, hogy a monitorom FreeSync tartományába(48-72Hz) essen az fps.
    Aki szívesen játszik téglatestre butított grafikával, csak hogy meglegyen az álmodott fps-szám, lelke rajta, csak ne akarja a többségre erőltetni.
    Ezzel együtt csatlakozom MeszesKPT (#175)-ös hsz-éhez abban, hogy minél hamarabb terjed el konzolon(vagy még inkább TV-ken) a VRR, annál hamarabb lehet kiszabadulni a 30/60fps dualitásából, és ha a HW tudna 50fps-t, akkor ne 30-on menjen...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Polllen #182 üzenetére

    Azt veszem észre, hogy az implementáció is számít annyit, mint a számszerű FPS lock.

    PC-n számomra élvezhetetlen a 30 FPS. PS4-en viszont játszottam a HZD-t, és ritkán vettem észre, hogy ez nem 60 FPS, annyira folyamatosnak tűnt. Nem tudom, hogyan csinálták, engem sikeresen megvettek vele. (Biztos hozzájárul, hogy a 30-at stabilan tartja a játék. Mert PC-n hiába van átlag 120 meg 140 FPS-em, G-Sync mellett is kizökkent a játékból ha hirtelen esik egy nagyot a framerate.)

    (#183) Kansas: +1 a VRR-re. De mellé azért ne legyenek nagy FPS-ingások, mert az egyszerre meglátszik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák