Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WonderCSabo

    félisten

    válasz Integra #6 üzenetére

    Én marhára nem örültem, hogy az FF-mbe egy Adobe DLM-et akart beleerőszakolni. Nem is tudtam a binárist letölteni FF-en, midnig a DLM-et erőltette. Kénytelen voltam Chromemal letölteni az exét...

  • ddekany

    veterán

    válasz Integra #6 üzenetére

    "sőt ha jól láttam, akkor az adobe végre valami egész tűrhető letöltőközpont appot is összetákolt"

    Eddig két gépre próbáltam feltenni. Az egyikre pöccre felment a DLM-el, a másikon a letöltés végén (mikor a DLM-ben a zöld csík 100%-ra ért), kiakadt, hogy "Did not pass integrity check". Hö? Azonos Firefox és Windows verzió mind két esetben amúgy, és jó állapotban lévő rendszerek, ami netet aznap látott kb először. Pláne mert hivatalos standalone telepítőt 10.1-hez nem találtam, vagy fél órát küzdöttem, mire sikerült felraknom ez a szerencsétlen flash-t, és nem világos miért is sikerült végül, vagy hogy előtte miért nem. Próbáltam én mindent... FF újratelepít, stb. Na de ez volt amit csináltam mikor sikerült: Leszedtem az FF plugin-t, leszedtem a uninstalláltam vezérlőputban az Adobe DLM-et, utána még lefuttattam az Adobe-nek a standalone flash UNinstaller-ét (ezt ni), újraindítottam, lefuttattam még 1x standalone flash uninstaller-t, elindítottam a FF-et, meglátogattam egy oldalt amin flash van, ráböktem FF-ben a hiányzó bővítmény "legóra", akkor az letöltötte a flash player-t, majd közölte az FF ablaka (DLM ilyenkor nincs vagy legalábbis nem látszik), hogy nem sikerült a telepítés (az ok persze nincs odaírva... csak úgy simán nem sikerült... :W tipikus). Ekkor ráböktem a "kézi telepítés"-re, ami átdobott az Adoble hivatalos "get flash player"-es DLM-es oldalára. Ez feltette az Adobe DLM-et, FF újraindít, zöld csík, és akkor vártam a szokásos "Did not pass integrity check"-et, de legnagyobb megdöbbenésemre most sikeres volt a telepítés... Az itt leírt tornát elvileg lényegtelen eltérésekkel már elvégeztem párszor ezelőtt is, de akkor nem sikerült még. Hát fene tudja mi volt titkos mozdulat az utolsóban. Talán az uninstaller és az újraindítások ezoterikus kombinációja. (Amúgy flash telepítéssel már múltkor is szívtam valamit, mert minden 2. gépen kiakadt, hogy nem sikerült a telepítés (mert csak, indoklás semmi, természetesen). Akkor valami olyasmi volt a megoldás, hogy először a vezérlőpultban uninstallálni kellett az összes flash-al kapcsolatos vackor, és aztán kellett az Adobe oldalára menni...)

Új hozzászólás Aktív témák