Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz evone #46 üzenetére

    ez marpedig semmi kulonlegeset nemtud...

    Ezt nem írtam. Azt írtam, hogy az unibody nem a noti képességeinek listáját növeli, hanem a design-ját, és mindehhez még azt is hozzáfűztem, hogy szerintem ez kurva fontos, de a legtöbb embert kétlem, hogy érdekli, ezért ez nem egy jó indok.

    de nem mesz te sem minden draga topicba

    De, azokba, ahol erre okot látok (lásd pl. igénytelen külsejű egymillás "gémer" notik). Az Alma szerintem kurva drága, hogy mennyire indokoltan vagy anélkül, arról lehet vitázni. Én látok okot is rá, de látom a márkasznobériát is. Legalábbis ez a véleményem. Nem mellesleg az első és második kommentemben, amikre okosan reagáltál, el sem hangzott, hogy drága lenne az Apple. Azt mondtam, hogy az OSX sincs ingyen, benne van az a gépek árában.

    Én meg a tényekre írtam, hogy rosszul közlöd. Nem 50K épül be egy Vistával szállított noti fogyasztói árába, mert 1. az OEM partnerek nem 50ért veszik az edigitalban 2. nem csak Ultimate létezik. Semmi rosszat nem érzek abban, hogy a Winből több verzió van, mivel van választási lehetőséged, hogy a kurvadrága Ulti, vagy a felébe sem kerülő Home Basic kell (már ha külön veszed). De persze ez mind nem lényeg, hiszen a notit ugyanúgy egy előtelepített rendszerrel kapod, mint az Alma esetében, szóval nem kell ezen filóznod.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák