Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borg25

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz Sir81 #1 üzenetére

    Fél éve még az volt a gond, hogy nem vesznek elég dedikált vga kártyát, nem lesz pénz a fejlesztésekre, ezért hogy megérje kifejleszteni és gyártani őket drágák lesznek. Nem hogy örülnél, hogy most van kereslet, megéri videokártyát gyártani és fejleszteni, lesz pénz a következő generációkra is, míg lesznek bányászok.

    Az egy más kérdés, hogy most, hogy minden országban elfogadtak valamilyen terrorizmus és pénzmosás elleni törvényt, és nehéz anonim bankszámlát nyitni, és a tranzakciókat valós időben elemzik. Ha valami gyanús egyből megy a telefon, de ha nem is megy a telefon, a tranzakció naplózva lesz, és utólag is le lehet bukni. Nos ebben a környezetben valahogy a cripto pénzeket elkezdték kedvelni. Nyilván sokan akarnak dildot meg rózsaszín bilincset venni s nem akarják, hogy kiderüljön.De akkor is él bennem a gyanú, hogy a bitcoint és társait inkább illegális dolgokra használják.

  • borg25

    senior tag

    LOGOUT blog

    1.
    Azért a crypto pénz nem csak lufi, oké, hogy bányászatért jár pénz, de nem csak így lehet BTC-hez jutni. Pl. Eladhatok pár AK-t, hozzá csapok egy kis kokot, ráadásnak egy kis orrszarvúport szép elefántcsont dobozban, kiváló potencianövelő. Tessék már is van érték az általam kért BTC mögött, amivel fizetek egy kis videoért szigorúan csakis 18/6-os karikásért, vagy NSA-ról ellopott kódokért. Szóval amíg el tudom a BTC-t bármire cserélni, addig van mögötte érték. Minél kevésbé tudom az AK-t dollárért elcserélni, annál inkább nő a BTC, arany, gyémánt értéke.
    Áringadozás? Boccs, ha a porcukromért aranyat kérek, annak nem változik az ára 1 hónap alatt? Ki mondja, hogy az akkor is legalább ugyanannyi USD-t fog érni mint most? Senki. Abban reménykedhetek, hogy egyszer a közeljövőben fog majd annyit érni, vagy nekem az is elég, ha a 60%-át éri.

    2.
    Az utorrent valamelyik változatával megcsinálták, hogy 100%-on járatta a procit, mert bitcoint számolt, elég nagy botrány lett belőle.

    3.
    Bányászat fúj, mert feleslegesen fogyaszt áramot és igényel gyors videokártyát. A játék miért nem fúj? Az is árammal megy? Pedig CS helyett lehetne meditálni, kirándulni a friss levegőn olcsóbb és egészségesebb, még gondolkodik is az ember közbe. Jah, hogy a játék az ok, mert azt én csinálom és nem más, és én adok a játéknak értelmet. Kicsit se vagyok beképzelt és önző... ;] Elvonási tüneteim sincsenek, ha nem 4kban nyomom a legújabb NFS-t 999fpsben.

  • borg25

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz Cirkaloo #192 üzenetére

    Lehet hogy "Péternél" van 25db vga, amit megvett , a piaci ár felment a francba, esetleg el is fogyott mind, viszont ha ő nem vette volna meg, akkor megvette volna 25másik ember olcsóért és most játszana.

    Vagy inkább olcsóért megvettek volna 15öt, és a maradék 10 egy év múlva miután a gyártó vagy a kereskedő leírta veszteségként ment volna a zúzdába. Extra profit lesz a videokártya gyártóknál, most kell részvényt venni :P

Új hozzászólás Aktív témák