Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icon

    senior tag

    válasz Pug #93 üzenetére

    A párhuzam a flash cella... pendrive-nak még elmegy, de operációs rendszert, ami nem romként van rajta, nem bíznék rá.

    Ja friss adalék: gyártási környezetben 24/7 ben használt masinába beépített SSD 9 hónap alatt adta be a kulcsot, igaz adatbázis szerver futott rajta, aminek tábláit a folyamatosan jövő adatok töltögették...

    Az egy másik kérdés, hogy "nagyon" hozzáértők vásárolták meg így, el kellett volna különíteni az oprendszert az adatbázistól. De utólag jöttek erre rá, bukva több 10000€-t...

    Én úgy vagyok, ha árban, megbízhatóságban, kapacitásban fej-fej mellett lesz a két eszköz, akkor éri meg váltani...

    De elkanyarodtunk a lényegtől... egy jobb noti 2-300000 ft, de akkor is nagyobb a kiterjedése, súlya.
    És egyetlenegy előnye van összesen, hogy jobban lehet vele gépelni, ha csak a használhatóságát nézzük. Amiben akár mondjuk benne van egy 40000ft-os SSD

    Ezzel "szemben" ott a tablet, ami elfér a táskám aljában, nem kell a vonaton az ölemben egyensúlyozni vele, ráadásul nem számottevő a súlya, de gyerkőcöt 1 órás mesenézéssel le tudom kötni egy 6 órás úton, úgy hogy az ő kicsi kezének sem megerőltető (a fanyalgóknak marad 5 óra beszélgetni ilyesmi), stb.

    Notit már nem is viszek ekkora útra, egyszerűen felesleges. A legtöbb dolgot meg tudom tablet-tel oldani. De ha mondjuk diplomamunkámat kell írnom úton útfélen, akkor kénytelen leszek cipekedni...

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

Új hozzászólás Aktív témák