Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz hroberto #2315 üzenetére

    Azt nem is állítom, hogy minden nagy értékű használt lopott, de amihez nincs papír, ott azért felmerül a gyanú, hogy bűncselekményből származik. Azért azt Te is beláthatod, hogy elég furcsa az, hogy valaki megvesz egy új pedelec-et vagy akár analógot, 1,5-2 millióért, majd megy vele pár száz km-t, de közben a garancia jegyet és számlát ki is dobja, majd eladja fél ár alatt. Csak mert tömegével jönnek be az országba ilyen bringák papír nélkül. Persze lehet jó üzletet kötni a használt piacon, de ahhoz érteni is kell, vagy legalább alaposan átnézetni. Persze mindenkinek a saját dolga, hogy mit fizet ki és mit nem, de azért nem feltétlen hülyeség az újat megfontolni, már csak a garancia miatt se. Ne érts félre, én nem a használt piac ellen vagyok, de azzal nagyon nem értek egyet, hogy támogassuk a feketepiacot, ezzel csak azt érjük el, hogy minél több bringát fognak ellopni! És most lehet azt mondani, hogy ez nem így van, de bárki megnézheti, hogy a hirdetett nagy értékű bringákhoz 95%-ban nem adnak garancia füzetet, számlát stb. És pont ezért nagy az értékvesztés, mert rengeteg a felelőtlen ember, akinek csak az ár számít, és szarik rá, hogy honnan származik a bicó! Én is most hirdetem az enyém, valamelyest az átlag használt piaci ár felett, de az enyém magyar vásárlás, garancia füzettel együtt! Még is úgy tűnik, hogy ez senkit nem érdekel, csak az ár! És ez szomorú.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák