Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz simonzé #53 üzenetére

    Egyetértek! :)

    Én is gondolkodom egy ilyesmin, ráadásul egy ilyesmivel még az asszony is el tudna bánni, és nem kéne a pár km-es utat jelentő bevásárláshoz beindítania a 7 személyes Dízelünket, mert az nem arra való. Amúgy azért egy filigrán motor, és robogó közt közlekedési lehetőségekben nincs nagy különbség, ez nagyon jól egyesíti a kettő előnyeit: Keskeny, jól manőverezhető az autók közt a dugóban, és nagyobb kerékméret, az úthibák ellen. Igaz ami igaz, a karton víz a lábak közé tényleg nem pakolható oda..

    Mondom én, hogy ez lenne az ideális téli-nyári városi rohangálós, bevásárlós jármű 2 első kerékkel és elektromos hajtással:

    Arról hallottam, hogy az első sikertelen 2009-es próbálkozás után a C1-est ujra kiadják elektromosan, talán most már nagyobb lesz az igény rá. Én robogóztam-motoroztam jeges havas időben futár koromban, ezért a 2 első kerék adta extra biztonságnak is tudnék örülni, bár az már csak hab lenne a tortán.

    nisziati: "megnézem pár kommenteteket közösségi média témában..." felőlem nézheted, és akkor mi lesz?! Jönni fog a "megmondtam én"?! Most el kéne szégyelnie magát és innentől tartózkodnia a megnyilválulástól annak aki veled ellentétes véleményen van ezzel a faszival, vagy akár a közösségi médiával kapcsolatosan?! Mellesleg én nem tudtam, hogy itt mi a divat, először hallok arról, hogy ez állítólag trendi. Viszont én gondolkodó embernek tartom magam. Ha nekem van valamiről véleményem, az nem a trendek miatt alakult ki, hanem mert én úgy gondolom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák