Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz Skynet258 #1095 üzenetére

    Pár dologgal kiegészíteném, ha nem probléma.

    Az elején nem érdemes kevergetni.
    Folyadék forrásnak első sorban az eliqiud.hu-t javasolnám. Jelenleg az új regisztrálók csak a 10ml-es kiszerelést érhetik el, de hamarosan jön a 25 és 100ml-es a nagyközönségnek is. :C Megbízható magyar forrás, kiváló ízek, ellenőrzött minőség.

    Alkatrész forrásnak az ecigi.shop.hu-t ajánlanám. Tőlük egészen biztosan eredeti Joyetech tank kazánokat és aksikat fogsz kapni ha azt rendelsz. Az ecigionline-tól rendelt tank kazán a feltüntetett képpel ellentétben gyenge minőségű másolat volt azonos áron.
    A kiszolgálás itt is kiváló. Eddig tőlük is azért féltem, mert nem csak eredeti tankokat forgalmaztak, de mióta hivatalos Joyetech forgalmazók azóta nincs probléma. :N

    Ha nem félsz a külföldi vásárlástól, és kicsit normalizálódik a dollár árfolyam, akkor a healthcabin.net-et javasolnám. Sok alkalommal rendeltem tőlük, kiváló a kiszolgálás, mindig vannak akciók, sokszor meglepnek ajándékokkal és jók az áraik. :K

    Remélem tudtam segíteni. ;)

    ui: Az lemaradt, hogy mit érdemes venni. Én mindenkinek eGo-T passtrough aksit és eGo-T kazánokat ajánlom. Az aksiból van 650mAh-s és 1000mAh-s. Ha nem gond a kissé nagyobb méret, akkor az 1000-es tökéletes választás. Én is ezt használom első számú aksinak.

    [ Szerkesztve ]

  • devast

    addikt

    válasz Skynet258 #1095 üzenetére

    Milyen aroma ez?
    Flavourart dohány 1190, én shade-et és desert ship-et is 2-2,5% -ban használom.
    Úgy 7ml elég maj' 3 decihez.

    + a költségekhez: Külföldről "nagy" tételben olcsóbb a nic is (RTS vapes-et ajánlom). Bár mostani dollár árfolyam.... nagy tételt itt pl 2 deci fölött értettem, és 60as vagy 100as erősségűt.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák