Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz oriic #31 üzenetére

    "Nincs gyűjteményem PS4-re."

    De mé nincs? Tudtommal elég nagy konzolos vagy. (Amúgy szerintem nem feltétlenül kell géptípushoz szabni a gyűjteményt; ami jó, az jó. Ha meg három játék miatt van egy adott rendszerem, akkor a három játék miatt van - mert megdicsőülés az, a maga nemében.)

    The rest:

    Hú, ez így eléggé körülményesnek hangzik és hosszabb távon még kevésbé kifizetődőnek. Persze értem én, hogy nem csíped, ha valami hónapokig csak a port fogja, de enni nem kér és amíg nem kenyérre kell.. Ráadásul GAMEPOD-ra is bőszen írsz. Aztán mikor megint jön valami impozáns stuff, nem kell küzdeni, csak megnyomod a power gombot, érted. (Mondjuk azt is kicsit furcsának találom, hogy megveszel egy (jó) játékot, kijátszod, megérte - de mégis eladod. Én ilyenkor legszívesebben az örökkévalóságnak archiválnám, nem hogy kiadjam a kezeim közül. : D Persze megintcsak feltételezve, hogy nem kenyérre kell - de még olyankor is NAGYON-NAGYON nehezen válnék meg tőle.)

    Én szívesen kölcsön adnám (tudom (/REMÉLEM ;] ), hogy vigyáznál rá), ha nem lennék ennyire kib*szott OCD a témában; csak saját account, csak saját lemezes cucc, csak saját etecera-kutyafüle, all-hail-collection-that's-mine-you-motherfucker-don't-eva-touch-my-binary-mirror. :(

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák