Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz Diabolis #39 üzenetére

    Ja, totál igazad van....

    Tények:
    Én 1993-2011 között a gyulai Pándy Kálmán megyei kórház programozója voltam, persze egyben rendszergazda is, servertelepítő, gépszerelő és javító.
    Tehát adatbáziskezelőket programoztam, gazdasági rendszert üzemeltettem (400 felhasználó), Novell szervereket telepítettem és konfigoltam, számítógépeket (1200db) javítottam.
    Utána már annyira elromlott minden, hogy undorítóvá vált a légkör, és eljöttem.
    Munkanélküli voltam 9 hónapot...
    Utána közmunkás irodában, de infós mindenes munkakörben havi 62-ért 8 órában heti 5 napban.
    Utána felvettek az azóta már megszűnt Nemzeti Környezetügyi Intézethez informatikusnak 2012 végén.
    Pályázatban megajánlott bér : bruttó 160K (nettó 120) és semmi kafetéria.
    12-en jelentkeztünk az állásra! Hozzá jutottam természetesen a listához, miután engem felvettek... volt köztük 3 programtervező matematikus... 4 informatikus üzemmérnök... többiek meg szimpla programozók és infósok fősulival.
    Ez a NAGY BÜDÖS MAGYAR VALÓSÁG!
    INFORMATIKUS HIÁNY VAN? HOL? HISZEN FELSOROLTAM, HOGY HÁNY JÓL KÉPZETT, MAGAS VÉGZETTSÉGŰ EMBER (12) JÖTT VOLNA EL MÉG ERRE AZ ALSÓSZARFALVAI FOS ÁLLÁSRA IS....

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák