Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz solfilo #16 üzenetére

    Véleményed lehet, amit természetesen tiszteletben is tartunk, de konkrét információk nélkül ne állíts tényként légből kapott dolgokat.
    Az olcsóbb kiskerben van készlet is, vagy csak listázzák a terméket, hátha veszel helyette mást (mondjuk ez pont egy vitatható üzletpolitika, de időnként előfordul, a multiknál pedig egyenesen bevett gyakorlat), esetleg valami hiba miatt került/maradt kint a termék?
    "végeredményen meg sajnos nem változtat, valaki valahol az értékesítési láncban vadkapitalistát játszik" - ez ugyan igaz, de te ezt kivetítetted a kiskerre, holott ált. az a lépcső keresi a legkevesebbet egy IT eszközön (jellemzően 3-5%). Én a pult belső oldalán melóztam végig a 8800GT hisztit, amikor folyamatosan kaptuk az ívet a kedves vásárlóktól (aki azért csak elvitte az általa is pofátlanul túlárazottnak tartott vackot, csak közben járt a pofája), de azt nem tudta, hogy nem egy esetben 1-2ezer!!! forint volt a bolt haszna kártyánként, mert már a nagykertől emelt áron érkezett a cucc (aki arra hivatkozott, hogy már a disztri is így adta el neki).
    Igen, jogod van felháborodni a magas árakon -ahogy teszem azt én is- de nem biztos, hogy pont a lánc legkiszolgáltatottabb eleme nyúlja le a pénzedet. Ezt érdemes lehet mérlegelni, mielőtt valakit/valamit fikázni kezdünk. :U

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák