Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    Most komolyan van egyáltalán 1 ember is aki ennyiért előrendelte ezeket?
    Emlékszem az 1080 és a Ti változatnál mennyi ember vette már az első napokban (köztük én is), de nagyon nem lepődnék meg ha most egyáltalán nem lenne vagy max 1-2 darab.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Dandris #13 üzenetére

    Te ezt el is hiszed? De most komolyan.
    Én nem hiszem hogy csak tőlük vagy 40-et rendeltek... de majd szeptember végén kiderül. Csak beírnak majd páran az nv témába a friss szerzeményről. Vagy mégsem mert oltári kamu az alzás kiírás...
    Meglátjuk majd. Mindenesetre láttam már náluk olyat hogy amikor valami le volt akciózva akkor már csak 2-3 utolsó darab volt aztán hirtelen másnap meg már újra 6-8... Persze biztos érkezett még :)

    Walter_White: Ha ez így van ez még hihetőnek is tűnik.

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák