Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moleculez

    veterán

    válasz sz.balazs.95 #33 üzenetére

    Nekem a W10 Lumiák is tetszettek, sőt nagyon is. A 930 számomra az egyik legszebb teló evör. Sok jó fotót lőttem vele. Az, hogy appok nem jöttek szépen megölte az egészet, de ráadásul a webappok (PWA) sem álltak úgy, mint manapság, de ha mégis, a böngésző nagyon hitvány volt. Nagyon. Annak is kellett vna egy chromium, de akkoriban a Metro stílusú Edge-t erőltették. Ráadásul másik böngésző sem volt. :(
    Én onnan mentem droidra (P9) -> Nexus 6, majd felültem az iOS vonatra (iPhone 7).

    [ Szerkesztve ]

    Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

  • this is life

    Ármester

    válasz sz.balazs.95 #33 üzenetére

    Nekem a wp8.1 dizájn ami nagyon tetszett , a fenti hs-t is ahhoz próbálom a mai napig , egy kis w10m beütéssel . Mert maga az alapkoncepció akkor és azóta is tetszik.

    A w10m készülékek hiánya már a végjáték kezdete volt. Béke poraira kiváló ügynök lehetett volna :K :) .

    Qualcomm-on kíváncsi leszek a w11-re , hátha valaki értelmeset össze tud kalapalni az ms, bár a jelek nem ebbe az irányba mutatnak ha az x86/64-et veszi alapul az ember . (tablet ui , gesztusvezérlés vissza faragása funkciók tekintetében ) .

    Wp8.1-en ez volt a felületelrendezés amit használtam, kialakítottam . Ez van most egy képernyőnyire össze zsúfolva, húzva kukarobi alatt .
    Egy nagy előnye van es volt a wp-n az életnek ami nem más ,mint a google mentes élet ,meg kellett keresni a platformmentes alternatívákat, ennek köszönhetően pedig nem vagyok Os gyártóhoz láncolva .

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz sz.balazs.95 #48 üzenetére

    A wp8.0 indította el egy sikeresebb úton a mobil vonalat a ms-nél és a felhasználóknál egyaránt, addig kicsit reménytelennek tűnt a két nagy os mellett labdába rúgni, egy viszonylag ismeretlen es egyben új platformnak.
    A wp8.0 még át, megörökölte az addig vitt hub-kat , jó, kényelmes volt a használatuk . De sajnos , gondolom külső nyomásra, ezeket ahogy haladtak a fejlesztéssel kukázni kellett őket. Pedig maradhatott volna , kiegészítve a wp8.x cyan funkcionalitásával , talán a szolgaltatokkal is meg lehetett volna találniuk az egészséges kompromisszumot .
    A bb os volt ehhez hasonló , mikor telefon váltás elött álltam wp8.0 vagy bb egyedül az tántorított el a kanadaiak rendszerétől , hogy addigra az a vég óráit járta .

    morgyi
    Miközben akinek egy kis esze, affinitása van adguard dns-t és, vagy adblock,host szűrést használ a telefonján . :DDD ;]

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Új hozzászólás Aktív témák