Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danex

    addikt

    válasz bot1978 #1071 üzenetére

    Ezzel a felfogással miért élünk mi emberek? hiszen álmunkban bármikor leállhat a szívünk. Miért rendelsz meg bármit a neten? Mire kiszállítják elüthet egy kocsi a zebrán. Vagy miért írsz hozzászólást? Mire leütnéd az entert el is mehet az interneted és akkor oda a befektetett energiád.

    Ember felejtsük már el ezt az extrém szélsőséget. Baromságot én is ki tudok találni bármire, hogy ha a legrosszabb beteljesedik akkor minek kezdtél bele, hiszen tudtad, hogy van esélye annak ,hogy rossz történik.

    Ennyi erővel ne is szaporodjunk, mert a szülésnél bármi történhet... és akkor minek is élünk, hisz 1 labdára tettük fel a fajunkat, arra ,hogy szaporodunk.

    (#1074) Zsébernardo

    Operating temperature

    [ Szerkesztve ]

  • Tamás9x

    őstag

    válasz bot1978 #1071 üzenetére

    bot1978: Mert nem vagyunk irigy kutyák, és ha értenéd, akkor tudnád, de nem érted és csak butaságot beszélsz, minél többen hazsnálják annál többet ér...
    Miért értékesebb? mert kijátszhatom vele az összes játékot ha bebukik a bánya bánatomban, és még a végén megtanulok videót vágni, vagy 3d tervezni, vagy marad dísznek, én gamer vagyok...
    Tőzsdére meg idióták mennek mindennel... Kezd el, csináld, és megtudod, okoskodni nem kell feleslegesen. Van rengeteg fórum sok sok tapsztaltabbal, elmondják a frankót, ha elhiszed megfogadod, pesze közben kell szelektálni mert hye is van közte, de ha nem hallgatsz senkire csak mésza fejed után akkor nagyot koppan a falon. [link]

    Zsébernardo: HDD? amiben csapágy van? minek kezdjük el keverni kavarnia dolgokat? már nem tudsz mivel érvelni... Láttad már Bacsis Balaton hűtését? keresem a videót... :D

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/@kisstontour

Új hozzászólás Aktív témák