Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz wjbhbdux #148 üzenetére

    Igen, a PH!-s trollok is gyakran küldenek fabulákat távirat formájában a kóterből. Mellesleg semmi valótlant nem állítottam, ahogy a valóságot sem ferdítettem semerre, hiszen láthatóan megindult fölfelé a nagyobb kapacitású merevlemezek ára, és még az oly könnyedén figyelmen kívül hagyott, szubjektív véleményt jelző "szerintem" szócska is szerepelt a mondatban. A "közveszély színhelyén" viszont határozottan tetszett.

    Nyilvánosan elkövetett rágalmazásért és becsületsértésért mennyi szabadságvesztés szabható ki? ;]

    De akkor ne vegyen, érted, nekem nem oszt, nem szoroz; nem fűződik érdekem a vásárlásához, hiszen nem kereskedem ilyesmivel és százalékot sem kapok sehonnan a kasszába jutott pénzből, csak majd akkor se legyen zavar és nyugtalanság, ha most nem veszi meg (pedig megtehetné), de esetleg tényleg tartósan elszállnak az árak, ami a VGA piacot és a nem lankadó kriptovaluta lázat látva szerintem nem zárható ki száz százalékos bizonysággal.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák