Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz dqdb #26 üzenetére

    A listádból az SP maradt még ki, bár valószínűleg velük lenne a legnehezebb boldogulni és a végeredmény messze a legdrágább lenne.

    Tényleg, SPt is kerestem, de náluk 800$ lett volna a dyesub magyar kupakszett prototípusának elkészítése.

    Meg pár pesti lézergravírozó céget is kerestem, hátha, de még úgy is esélytelen lett volna a kis széria a gravírozandó feliratok megtervezése, meg a feliratozó alá kupakok PONTOS beillesztésével eltöltendő munkaórák miatt.

    Nem lenne az, mert nagyon eltér a kakaóbevonós ABS és a PBT textúrája, tapintása, szín(árnyalatuk)ról nem is beszélve.
    És mivel eltérő gyártósoron eltérő öntőformákkal készülnének eltérő technológiával, ezért még a két Cherry profilos kupak formája sem egyezne meg teljesen.

    Hehe, ezt már eljátszottam a különböző Cherry billzeteim Esc kupakjaival.

    De kezdem úgy érezni, hogy egyre inkább széttrollkodjuk a minőségi Ducky billzetről szóló topikot a miért nem lehet 20+évig billzetnek számító esztétikus magyar mechát gyártani 15k-ért kérdéskörrel, ami full RGB diszkógömb funkcionalitással is bír.

    Adalék: 110db Cherry Silent Red retail ára 40€.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák