Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsedáj

    tag

    Sziasztok!

    Szerény véleményem:

    A leghitványabb, f*stalicska szállító cég ami létezik, ahová a magyar sofőr társadalom legalját, legalpáribb, tahó, bunkó parasztjait veszik fel dolgozni (a mátészalkai elosztóban mindenképp) !!! Nem értem egyes weboldalak, rendelős felületek miért erőltetik ezt a gané céget. 3x szállítottak ki hozzánk, mind3x kiverték a biztosítékot. Sajnálatomra egynél sem én voltam jelen, mert dolgoztam, de biztos kirugdostam volna a sofőrök fogait.

    1x tavaly hoztak téligumit. Rendeltem egy oldalról intézték a szállítást, ennyi. DPD, nem ismertem még ekkor őket. Megadtam több elérhetőséget, mert tudtam, hogy nem leszek otthon, ezért az ősök címét adtam meg. A futár érkezés előtt kb. 5 perccel felhívta anyámat, hogy mindjárt itt van (mintha más emberek nem dolgoznának hétköznap), de egyébként sem találja a címet mondja el merre kell menni. Aztán közölte, hogy mi lenne ha inkább találkoznának egy központibb helyen és ott átadná az árut :W :W 4 db téli gumiról beszélünk!! Nyilván ebbe nem mentünk bele, csak odatalált végül a címre (nem bonyolult, egy kis városról beszélünk az ukrán határ mellett). Köszönni 0, kb. ki akarta dobni a kapu elé a cuccot és hogy anyám vigye be az udvarra. Nagy duzzogva, kérésre betette kapun belülre.

    2. Anyám rendelt könyvet, dobozba küldték. Mint amit a kutya szájából húztak ki, hót retkesen. A termék szerencsére nem sérült. Sofőrünk kipattan, kézbe nyom, beül, elviharzik. Kb. 1 mondat nem hangzik el és ez egy másik sofőr volt.

    3x ez a mai nap történt. 4 db nyári gumi. Szóltunk a kedves szomszédnak, mert ma épp nem dolgozik, hogy csomagot várunk és vegye át legyen kedves. A sofőr meg is érkezett. Telefonos értesítés elmaradt, pedig közel 4 számot adtam meg. Még gurult az autó, de már nyomta a dudát, mint süket a csengőt. Úgy rohan ki a szomszéd (épp kint volt), hogy el ne menjen a futár. A csávó kiszáll, kib*ssza a gumikat, beül és hatalmas porfelhővel megfordulva távozik. Se egy köszönés, se semmi. Lehet, hogy egy 3. sofőr volt, de lehet hogy a korábbi 2 közül az egyik, nem tudom.

    Ha én vagyok ott lehet nem teszi zsebre amit tőlem kap, de aki teheti kerülje el ezeket a barmokat.

    Bocs, ha hosszú lett, de ki kellett írnom magamból :D

    [ Szerkesztve ]

    ''Az én akarásom nem bolondság,hanem tövig kalászos táblája a tibennetek még csak csirázó búzaszemeknek!''

Új hozzászólás Aktív témák