Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Kisgépkezelő #12 üzenetére

    Ja csak ott max pár százezres (gondolom én) lehet az anyagi kár, itt meg egyszerű teherkocsis siklás több tízmilliós tétel (daru, kármentés, neaggyisten katasztrófavédelem, tűzoltóság, összegyűrt sínek cseréje, stb...).
    Ráadásul itt nem csak a saját életeddel játszol, hanem személyvonat esetén MV-ként vagy tolvezként, váltókezelőként az utasokéval is. Ha ilyen van, akkor élből jön a rendőrség is, mivel első csoportos baleset és tuti, hogy a rács mögött végzed.
    Az is bőven elég, ha csak nem vagy a helyeden és máris elcsapnak valakit. Én már majdnem megjártam egyszer. A kolléga (gépkísérő) egy másik vonatnál volt rendezni a gépeket. Én csaltam rá az induló gépet reggel 6-kor a csoport kellős közepén a szomszédos vágánynál a vonatra, az Intercityt meg nem láttam és hallottam a géptől, a hangos is későn szólt, hogy érkezik, addigra már vágódott volna be. Egy szőke ciklonból meg majdnem fasírt lett közben. A MV éberségén múlt, hogy dudált és vészfékezett, mert a csaj leblokkolt a vágány közepén úgy beszart.
    Az már más tészta, hogy a kocsirendező kollégák épp merre jártak (am. már épp hazafelé).

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák