Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz zsola400 #141 üzenetére

    Ma, most épp fizettem is azzal a kártyakombinációval, amivel tegnap nem ment. Igaz, nem ugyanott, hanem egy "mobil" olvasón.

    (#142) chipesz
    Durva, hogy a "contactless payment" kedvéért rendszert kell cserélni. Tizen-es rendszeren mintha egyszerűbb lenne (bár nem mélyültem el benne, szóval tévedés jogát fenntartom :) ) Ez egyébként milyen óra?
    " ... a mobilon újra meg kellett erősíteni biztonsági okokból a kártyaadatokat ... "
    Szerintem nálad az órán történű mókolás kavar be. A Google észleli, hogy valami változott, és - megint csak gondolom - idő kell, mire "elhiszi" / engedi, hogy mindkét helyen működjön a fizetés. Akkor most nálad minden OK? Telefonon és órán is megy Google Pay? Össze is szinkronizálnak? Úgy értem, hogy telefonon a GPay-be belépve látod az órával történt fizetéseket?

    (#144) freelancer68
    "Külön kezeli a költéseket a telefonon és az órán levő gpay ... "
    Az miért jó? Én néha már attól megzavarodok, hogy adott költésnek hol nézzek utána (hagyományos kártya, Curve, Revolut, virt. kártya) :D

    (#145) anadroid
    Köszi! :R Akkor ez ezek szerint normális. Fura, hogy nem mindegyik fizetésemnél látom ezt a számot ill. szöveget.

    (#146) st6969
    Hivatalosan semmi nem működik kis hazánkban :(
    Nem hivatalosan pedig, ha bátor vagy és szerencsés, akkor a Google Pay (lásd chipesz esetét), és a Samsung Pay (részletekért SpongyaBob-ot keresd ;) ) is összehozható.
    Tizen-en elvileg csak egyszer kell megadni a PIN-t, és legközelebb csak akkor, ha közben levetted az órát. WearOS-en nem tudom mi a folyamat.
    @SpongyaBob: akkor most van (át)váltás HUF → GBP → HUF (ahogy st3v3np3t3r írta) vagy nincs?

Új hozzászólás Aktív témák