Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szakiii

    addikt

    válasz nuke7 #115 üzenetére

    Nem azt mondtam hogy a lenovo jobb hanem hogy ár/tudásban jobb.. istenem.. ÁR TUDÁSról beszéltem ezért írtam árat és hoztam fel a tudást és teljesítményt hol írtam azt hogy a lenovo jobb márka? Annyira a szívére veszi itt 1-2 ember a kritikát hogy már fáj :). Te vagy az egyetlen aki nem fogadja el azt a tényt hogy ezért az árért lenovonál ha már ez volt a példa nagyobb teljesítményű gépet lehet kapni. Engem csak szimplán már a tudat zavarna hogy ezért az árért kapok egy közép kat hardveres cuccot, kijelzőt leszámítva. Amit írtál teljesítményt más gyártó üzeleti laptopja is simán hozza ssd-vel ami ebben az árkategóriában(de inkább jóval olcsóbban is) alap. De azt aláírom hogy sok embernek az számít mit gondol más és ezért jó választás üzleti laptopnak mert tárgyaláson azt veszed elő többre tartanak mert tudják hogy ez tuti drága volt... de sajnos nem sajnos én nem azzal szoktam foglalkozni más mit gondol hanem hogy mit kapok a pénzemért ezért sem vennék mbp-t üzleti laptopnak sem. Egyébként vannak speciális esetek amikor tényleg jó/jobb apple terméket venni, aláírom hogy nagyon minőségi kiegészítőket (de az is igaz hogy ezeknek is brutális áruk van) lehet hozzájuk venni és ebben tényleg érezhető a prémiumitás de másban szerintem csak hype. Pl. egyik ismerősöm DJ igaz még nincs a toppon :D de már 3 kilót keres vele szóval főállásban foglalkozása és ő mondta hogy azért vett macet mert a hang kütyükkel nagyon jól működik együtt és minden kis kiegészítőjével. Szóval én nem fikázás miatt nem értek veletek egyet szimplán csak mérsékeltebb ár lenne a reális (szerintem). Szépnek szép, jónak jó, de nagyon drága. :)

Új hozzászólás Aktív témák