Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bl0ck

    tag

    válasz Djsaba #1666 üzenetére

    Jó, persze. Megértem, lehetnek mindenben hibás darabok. 2 hónaposan el kezd a fél kép zöld behatással világítani, majd vibrálni és elsötétült 15-20%-ot. És nem is használom olyan jajj de sokat. Mondták, hogy földhurok van. Első monitorom 11 évig működött ezen a szent helyen, mai napig semmi baja, a második monitorom 2 évig volt ezen a szent helyen, semmi baja, mai napig használja az új tulaja.
    De azon kicsit fent akadtam, hogy az ügyfélszolgálatos hölgy közölte: megrendeltem az újat: gyártási dátum meg mondom 2012 augusztus, és látni rajta, hogy használt. Az enyémet kivettem a talpából, és forgattam, alig recsegett a kerete, ez meg mint ami szét akar hullani.
    5-ig van support elvileg, idestova 1,5 órája 10 percenként hívom őket, és nem veszi fel senki a telefont, viszont a hibásat még mindig nem tudom, hogy miként viszik el.
    Az már csak hab a tortára, hogy egy 2,5* nagyobb dobozban kaptam meg. Én totál beraktma volna egy akkorába mint amibe az újat veszed, csak ahhoz szét kellett volna szedni a talpat...na mindegy.

    Amúgy nem lenne logikusabb? Vigye el ,cserélje a hibás alkatrészt, adja vissza, tudom mim van. Vagy adjon egy bontatlan darabot. Erre bekamuzza, hogy új darab, és ad egy használtat.
    Áhh, felidegesít csak. Ne legyen így, de ha ez meghal ,szerintem ismerőssel megcsináltatom, eladom a bánatba, és veszek vagy más szériát, vagy totál más márkát.

  • Bjørgersson

    félisten

    válasz Djsaba #1666 üzenetére

    Egy év után is el tud romlani.

    As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Új hozzászólás Aktív témák